e-Mobility
Кабелі, конектори та системи
зарядки для електромобілей
Lapp Group - постачальник системних рішень
Компанія Lapp Group - провідний постачальник кабельної продукції та аксесуарів, а також системних рішень для установки та підключення електротехнічного обладнання.

Лінійка рішень Lapp Group для електромобілів включає в себе системи зарядки з різними типами кабелів, конектори, а також розроблені за індивідуальними вимогами високовольтні кабелі і системи підключення для накопичувачів енергії.
РІШЕННЯ LAPP ДЛЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ
1 2 3 4
×
1

Зарядний пристрій

Силові та контрольні кабелі

Одножильний кабель

Системи передачі даних

Системи передачі даних для Ethernet-технологій

Кабельні вводи

Системи маркування

×
2

Конфекціонірованние кабелі для зарядки електромобілів

×
3

Cилові кабелі

Особливо гнучкі, екрановані одножильні кабелі

Кабелі з широким температурним діапазоном

Спеціальні з'єднувачі і кабелі

ІННОВАЦІЇ ВІД LAPP
DESIGN
Компанія Lapp Group розробила систему з'єднувачів серії DESIGN з можливістю детальної кастомізації.

Корпус з'єднувача складається з трьох оболонок, кольори яких, можуть варіюватись в залежності від вимог замовника. Використання корпоративних кольорів та логотипу забезпечує відповідність корпоративному дизайну.

Завдяки кастомізації, система зарядки стане невід'ємною частиною електромобіля і Вашого фірмового стилю. Легкий матеріал і ергономічна форма з'єднувача робить його ідеальним для щоденного застосування.
HEAVY DUTY
З'єднувач, виготовлений з міцного матеріалу методом лиття під тиском, складається з двох частин: жорсткого компонента робочої області коннектора і м'якого компонента навколо його ручки. Це забезпечує надійний і зручний захват. Навіть за умови дуже високих навантажень, з'єднувач залишається безпечним інструментом.

Для даної серії з'єднувачів також доступна опція вибору кольору та нанесення логотипу.
RFID
Ще однією інновацією компанії Lapp є зарядний штекер з вбудованим RFID-чіпом, який може зберігати дані про клієнта і реєструватися в місці здійснення зарядки за допомогою радіосигналу.

У замовників є можливість розміщення радіо-чіпа товщиною в один міліметр, безпосередньо під логотипом. RFID-чіп дозволяє реєструвати дані, наприклад, хто з користувачів заряджає автомобіль, коли, де і яка потужність при цьому споживається.
HELIX
Запатентований тип кабелів LAPP HELIX являє собою спіральний кабель швидкої зарядки, який скручується назад і автоматично приймає свою початкову форму після завершення зарядки.

Завдяки цьому, користувачам не потрібно витрачати час на змотування кабелю вручну - HELIX швидко і безпечно збирається після використання. HELIX на 40 відсотків легше, ніж стандартні кабелі такої ж довжини, що додатково полегшує його застосування.
Контакти
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!
Адреса та телефон
Харківське шосе 201-203, 2 під'їзд,
5 поверх, Київ, 02121 Україна
Тел.: 0 800 303 101 - безкоштовно з
усіх мереж зв'язку України

Факс: +38 044 490 76 30
Сайт
Made on
Tilda